Јога Пол

Long Future Co., Ltd. е се стремиме кон производителот, снабдувачот и извозник на најдобар највисок квалитет во Јога Пол и гаранција ние ќе направиме се што е можно да се задоволат потребите на нашите клиенти во Taiwan. Кога се споредуваат нашите производи на било кој конкурент, ќе видите значајна разлика во квалитетот. Нашата огромен избор на состојки и производи ви дава шанса да ги собереш цена точка за секој буџет. Ние искрено добредојде истрага од целиот свет и да се создаде неограничени можности за бизнис за секоја друга.
Нашите

Јога Пол

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, вие никогаш не ќе бидат разочарани со нашата голема услуга и поддршка.
  • Јога Пол - YP-15
Јога Пол
модел - YP-15
Клучни карактеристики:
  1. Големина:15 см(дијаметар)x 91 см(Должина)
  2. Внатрешност:ЕВА ПЕНА
  3. Надворешен слој:ПВЦ
  4. Не-токсични
  5. Издржлив&Мала тежина
  6. Достапна боја:Сино,Зелена
Long Future Co., Ltd.
YP-15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Јога Пол по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Јога Пол
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Јога душек+Памучна лента+2 парчиња.на јога тулиЛатекс лента за истегнување на телотоАнти-пукна Gym BallЈога душек(2-15 мм)дебелина x 24"(ширина)x 68"(должина)Достапно приспособено логоДостапен во различни бои.
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Јога Пол по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Јога Пол
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:3"x 6"x 9",4"x 6"x 9"Достапен во три различни густини.Не-токсичниЕко гребење-отпорна ЕВА пенаИсклучително издржливМала тежинаДостапен во различни боиДостапно приспособено лого
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Јога Пол по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Јога Пол
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Јога Пол по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Јога Пол
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере