Стоки за јога

Ние сме искусни Taiwan Стоки за јога производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Стоки за јога

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
  • Стоки за јога - YG-5001
Стоки за јога
модел - YG-5001
Клучни карактеристики:
  1. Јога душек+Памучна лента+2 парчиња.на јога тули
  2. Латекс лента за истегнување на телото
  3. Анти-пукна Gym Ball
  4. Јога душек(2-15 мм)дебелина x 24"(ширина)x 68"(должина)
  5. Достапно приспособено лого
  6. Достапен во различни бои.
Long Future Co., Ltd.
YG-5001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Најдете и купете Стоки за јога по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Стоки за јога во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:3"x 6"x 9",4"x 6"x 9"Достапен во три различни густини.Не-токсичниЕко гребење-отпорна ЕВА пенаИсклучително издржливМала тежинаДостапен во различни боиДостапно приспособено лого
Long Future Co., Ltd.
Најдете и купете Стоки за јога по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Стоки за јога во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики: Големина:15 см(дијаметар)x 91 см(Должина)Внатрешност:ЕВА ПЕНАНадворешен слој:ПВЦНе-токсичниИздржлив&Мала тежинаДостапна боја:Сино,Зелена
Long Future Co., Ltd.
Најдете и купете Стоки за јога по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Стоки за јога во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере
Long Future Co., Ltd.
Најдете и купете Стоки за јога по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Стоки за јога во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере