Јога душек

На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Јога душек, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Јога душек

. Ние, исто така, се грижиме за нашата широка база на клиенти нудиме нашата палета во прилагодено форма, придржувајќи се на барања и спецификации на нашите клиенти.
  • Јога душек - YOGA
Јога душек
модел - YOGA
Клучни карактеристики:
  1. Стандардна јога мат
  2. 2 мм-Дебелина 15 мм
  3. Големина:24"(ширина)x 68"(должина)
  4. Достапно во ширина на клиентите&должини
  5. Достапен во различни бои
  6. Достапно приспособено лого
  7. Конструкција со мала тежина&засилувач;издржливи
  8. Може да се пере
Long Future Co., Ltd.
YOGA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Јога душекпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Јога душек од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Јога душек+Памучна лента+2 парчиња.на јога тулиЛатекс лента за истегнување на телотоАнти-пукна Gym BallЈога душек(2-15 мм)дебелина x 24"(ширина)x 68"(должина)Достапно приспособено логоДостапен во различни бои.
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Јога душекпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Јога душек од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:3"x 6"x 9",4"x 6"x 9"Достапен во три различни густини.Не-токсичниЕко гребење-отпорна ЕВА пенаИсклучително издржливМала тежинаДостапен во различни боиДостапно приспособено лого
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Јога душекпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Јога душек од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики: Големина:15 см(дијаметар)x 91 см(Должина)Внатрешност:ЕВА ПЕНАНадворешен слој:ПВЦНе-токсичниИздржлив&Мала тежинаДостапна боја:Сино,Зелена
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Јога душекпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Јога душек од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере