Јога душеци

Ние би сакале да биде вашиот сигурен Taiwan Јога душеци производителот, набавувачот и извозник, и фабриката. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Ние сме постојано во потрага по нови начини за подобрување на начинот на кој ние работиме и да го положат заштеди за вас. Тоа е причината зошто ние работиме тесно со добавувачите да се обезбеди имаме

Јога душеци

да понуди од кога било досега и на најдобрите цени.
  • Јога душеци - YOGA
Јога душеци
модел - YOGA
Клучни карактеристики:
  1. Стандардна јога мат
  2. 2 мм-Дебелина 15 мм
  3. Големина:24"(ширина)x 68"(должина)
  4. Достапно во ширина на клиентите&должини
  5. Достапен во различни бои
  6. Достапно приспособено лого
  7. Конструкција со мала тежина&засилувач;издржливи
  8. Може да се пере
Long Future Co., Ltd.
YOGA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Јога душеци, треба да знаете за највисок квалитет на Јога душеци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Јога душек+Памучна лента+2 парчиња.на јога тулиЛатекс лента за истегнување на телотоАнти-пукна Gym BallЈога душек(2-15 мм)дебелина x 24"(ширина)x 68"(должина)Достапно приспособено логоДостапен во различни бои.
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Јога душеци, треба да знаете за највисок квалитет на Јога душеци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:3"x 6"x 9",4"x 6"x 9"Достапен во три различни густини.Не-токсичниЕко гребење-отпорна ЕВА пенаИсклучително издржливМала тежинаДостапен во различни боиДостапно приспособено лого
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Јога душеци, треба да знаете за највисок квалитет на Јога душеци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики: Големина:15 см(дијаметар)x 91 см(Должина)Внатрешност:ЕВА ПЕНАНадворешен слој:ПВЦНе-токсичниИздржлив&Мала тежинаДостапна боја:Сино,Зелена
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Јога душеци, треба да знаете за највисок квалитет на Јога душеци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере