Јога тула

Long Future Co., Ltd. е специјализирана во Јога тула производителот, набавувачот. Одличен квалитет, најдобра услуга, професија и искреноста се позитивните повратните заработени од нашите клиенти. Тие ни помагаат да се вклопуваат на позитивни слики на пазарот за сите наши производи, и тие имаат нашите ветувања на сите наши клиенти низ целиот свет. Ние ќе бидеме во звук позиција да обезбеди клиенти со највисок перформанси и ни овозможи да ги споделат плодовите на успехот со вас. Ние го поздравуваме Вашите сугестии и идеи за тоа како можеме да ја направиме нашата компанија подобра снабдувач и подобрена партнер за вашиот бизнис. 100% проверка на квалитет ќе се врши за да бидете сигурни дека стоката е со висок стандард за квалитет, кога доставени до клиентите крај.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Јога тула

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Јога тула - YB-1
Јога тула
модел - YB-1
Клучни карактеристики:
  1. Големина:3"x 6"x 9",4"x 6"x 9"
  2. Достапен во три различни густини.
  3. Не-токсични
  4. Еко гребење-отпорна ЕВА пена
  5. Исклучително издржлив
  6. Мала тежина
  7. Достапен во различни бои
  8. Достапно приспособено лого
Long Future Co., Ltd.
YB-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Јога тула. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Јога тула кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Јога душек+Памучна лента+2 парчиња.на јога тулиЛатекс лента за истегнување на телотоАнти-пукна Gym BallЈога душек(2-15 мм)дебелина x 24"(ширина)x 68"(должина)Достапно приспособено логоДостапен во различни бои.
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Јога тула. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Јога тула кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики: Големина:15 см(дијаметар)x 91 см(Должина)Внатрешност:ЕВА ПЕНАНадворешен слој:ПВЦНе-токсичниИздржлив&Мала тежинаДостапна боја:Сино,Зелена
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Јога тула. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Јога тула кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Јога тула. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Јога тула кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Стандардна јога мат2 мм-Дебелина 15 ммГолемина:24"(ширина)x 68"(должина)Достапно во ширина на клиентите&должиниДостапен во различни боиДостапно приспособено логоКонструкција со мала тежина&засилувач;издржливиМоже да се пере