Пена Kickboard

Long Future Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Пена Kickboard кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Нашите производи може да се користи за неколку видови на комерцијални и станбени апликации и се достапни во различни форми. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат OEM цел, професионално производство персонал кој ќе се грижи за вашиот

Пена Kickboard

и бидете сигурни дека ќе се постигне највисок квалитет на располагање за овој производ.
  • Пена Kickboard - BELT-1
Пена Kickboard
модел - BELT-1
Клучни карактеристики:
  1. Големина:4 см(дебелина)x 24 см(ширина)x 64 см(должина)
  2. Вода-отвратителен
  3. Не-токсични&Анти-запаливи
  4. Отпорен на хемикалии
  5. Отпорен на временски услови
  6. Мала тежина&засилувач;изолација
  7. Супериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
BELT-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Пена Kickboard. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Пена Kickboard кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4 см(дебелина)x 11 см(ширина)x 63 см(должина)Вода-отвратителенНе-токсични&Анти-запаливиОтпорен на хемикалииМала тежина&засилувач;изолацијаСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Пена Kickboard. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Пена Kickboard кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4cm x 28cm x 43cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна конструкција од пена EVAИсклучително издржливЛесниСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Пена Kickboard. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Пена Kickboard кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4cm x 30cm x 45cmЕко гребење-отпорни&Не-абразивна конструкција од пена EVAИсклучително издржливМала тежинаОтпорен на временски условиСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Пена Kickboard. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Пена Kickboard кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4.5cm x 30.5cm x 46cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна EVA пена конструкцијаИсклучително издржливМала тежинаСупериорен во специфичната пловност