Пливање Kickboard

Long Future Co., Ltd. интегрираше производител, снабдувач и извозник. Со нашето богато искуство и работливи и вредни членови на персоналот, можеме да исполниме различни барања од различни типови клиенти. Главно сме ангажирани во Пливање Kickboard, а нашите производи добро се продаваат во Taiwan. Вршиме строги инспекции за квалитет над секоја серија / производ. Willе се потрудиме да ви служиме и се надеваме дека ќе станеме еден од вашите пријатели и деловни партнери.
Се должи на сигурноста и стабилноста на перформансите на нашите производи ужива и углед и дома и во странство. Ако сте заинтересирани

Пливање Kickboard

или сакате да корпорации со нас, Ве молиме контактирајте не слободно за повеќе детали.
 • Пливање Kickboard - SK-041
Пливање Kickboard
модел - SK-041
Клучни карактеристики:
 1. Големина:4cm x 30cm x 45cm
 2. Еко гребење-отпорни&Не-абразивна конструкција од пена EVA
 3. Исклучително издржлив
 4. Мала тежина
 5. Отпорен на временски услови
 6. Супериорен во специфичната пловност
 7. Long Future Co., Ltd.
  SK-041
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Enquiry Now
  производи Листа
  Long Future Co., Ltd.
  Купете го најдоброто Пливање Kickboard, треба да знаете за највисок квалитет на Пливање Kickboard производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Големина:4 см(дебелина)x 24 см(ширина)x 64 см(должина)Вода-отвратителенНе-токсични&Анти-запаливиОтпорен на хемикалииОтпорен на временски условиМала тежина&засилувач;изолацијаСупериорен во специфичната пловност
  Long Future Co., Ltd.
  Купете го најдоброто Пливање Kickboard, треба да знаете за највисок квалитет на Пливање Kickboard производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Големина:4 см(дебелина)x 11 см(ширина)x 63 см(должина)Вода-отвратителенНе-токсични&Анти-запаливиОтпорен на хемикалииМала тежина&засилувач;изолацијаСупериорен во специфичната пловност
  Long Future Co., Ltd.
  Купете го најдоброто Пливање Kickboard, треба да знаете за највисок квалитет на Пливање Kickboard производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Големина:4cm x 28cm x 43cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна конструкција од пена EVAИсклучително издржливЛесниСупериорен во специфичната пловност
  Long Future Co., Ltd.
  Купете го најдоброто Пливање Kickboard, треба да знаете за највисок квалитет на Пливање Kickboard производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Големина:4.5cm x 30.5cm x 46cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна EVA пена конструкцијаИсклучително издржливМала тежинаСупериорен во специфичната пловност