Пливање Kickboard

Почитувани! Нашата компанија нуди висок квалитет Пливање Kickboard. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
Ние сме во можност да обезбедат квалитет

Пливање Kickboard

со за вашиот убав внимание и очекуваме вашите љубезно истрага наскоро. Ако ви треба било која услуга од нас, ние ќе се потрудиме да ви услуга со цел да имаат шанса да bulid бизнис coopeation со вас.
  • Пливање Kickboard - BELT-2
Пливање Kickboard
модел - BELT-2
Клучни карактеристики:
  1. Големина:4 см(дебелина)x 11 см(ширина)x 63 см(должина)
  2. Вода-отвратителен
  3. Не-токсични&Анти-запаливи
  4. Отпорен на хемикалии
  5. Мала тежина&засилувач;изолација
  6. Супериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
BELT-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Пливање Kickboard по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Пливање Kickboard
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4 см(дебелина)x 24 см(ширина)x 64 см(должина)Вода-отвратителенНе-токсични&Анти-запаливиОтпорен на хемикалииОтпорен на временски условиМала тежина&засилувач;изолацијаСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Пливање Kickboard по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Пливање Kickboard
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4cm x 28cm x 43cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна конструкција од пена EVAИсклучително издржливЛесниСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Пливање Kickboard по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Пливање Kickboard
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4cm x 30cm x 45cmЕко гребење-отпорни&Не-абразивна конструкција од пена EVAИсклучително издржливМала тежинаОтпорен на временски условиСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Пливање Kickboard по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Пливање Kickboard
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4.5cm x 30.5cm x 46cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна EVA пена конструкцијаИсклучително издржливМала тежинаСупериорен во специфичната пловност