Пливање Kickboard

Ние сме водечки производител и извозник на Пливање Kickboard. Произведени користење на најнова технологија, нашата палета на производи се исклучително траен и сигурен. Достапни во различни големини, ние исто така, обичај-направи овие производи, како на специфични барања на клиентите. кои ги исполнуваат барањата на различни индустрии.
Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Пливање Kickboard

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
  • Пливање Kickboard - SK-04
Пливање Kickboard
модел - SK-04
Клучни карактеристики:
  1. Големина:4cm x 28cm x 43cm
  2. Еко гребење-отпорни&не-абразивна конструкција од пена EVA
  3. Исклучително издржлив
  4. Лесни
  5. Супериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
SK-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Пливање Kickboardпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пливање Kickboard од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4 см(дебелина)x 24 см(ширина)x 64 см(должина)Вода-отвратителенНе-токсични&Анти-запаливиОтпорен на хемикалииОтпорен на временски условиМала тежина&засилувач;изолацијаСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Пливање Kickboardпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пливање Kickboard од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4 см(дебелина)x 11 см(ширина)x 63 см(должина)Вода-отвратителенНе-токсични&Анти-запаливиОтпорен на хемикалииМала тежина&засилувач;изолацијаСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Пливање Kickboardпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пливање Kickboard од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4cm x 30cm x 45cmЕко гребење-отпорни&Не-абразивна конструкција од пена EVAИсклучително издржливМала тежинаОтпорен на временски условиСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Пливање Kickboardпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пливање Kickboard од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:4.5cm x 30.5cm x 46cmЕко гребење-отпорни&не-абразивна EVA пена конструкцијаИсклучително издржливМала тежинаСупериорен во специфичната пловност