ЕВА Табани

Long Future Co., Ltd. е еден од клучните производителот, набавувачот и извозник во Taiwan. Нашата компанија специјализирана за производство и извоз на ЕВА Табани. Да имаат корист од нашите силни OEM / ODM способности и внимателен услуги, контактирајте со нас today.We искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Како резултат на нашите високо квалитетни

ЕВА Табани

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
 • ЕВА Табани - EVA
ЕВА Табани
модел - EVA
Клучни карактеристики:
 1. Не-токсични&Анти-запаливи
 2. Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање
 3. Различни големини,дебелина
 4. Обезбедете различни густини&засилувач;цврстина
 5. Достапни бои
 6. Прилагодувањето е добредојдено
 7. Long Future Co., Ltd.
  EVA
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Enquiry Now
  производи Листа
  Long Future Co., Ltd.
  Најдете и купете ЕВА Табани по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на ЕВА Табани во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)може дополнително да се придржуваат до сто-метар ролна.Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.
  Long Future Co., Ltd.
  Најдете и купете ЕВА Табани по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на ЕВА Табани во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Достапни се различни бои,како што е црвено,сина боја,зелена и виолетова.Направено од ЕВА ПЕНАНе-токсичниИздржливМала тежинаНе-мирис
  Long Future Co., Ltd.
  Најдете и купете ЕВА Табани по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на ЕВА Табани во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Обезбедете различни густини&цврстина.Издржлив.
  Long Future Co., Ltd.
  Најдете и купете ЕВА Табани по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на ЕВА Табани во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1mm до 80mm)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.