Поставата на ЕВА

Почитувани! Нашата компанија нуди висок квалитет Поставата на ЕВА. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
Се должи на сигурноста и стабилноста на перформансите на нашите производи ужива и углед и дома и во странство. Ако сте заинтересирани

Поставата на ЕВА

или сакате да корпорации со нас, Ве молиме контактирајте не слободно за повеќе детали.
  • Поставата на ЕВА - EVA
Поставата на ЕВА
модел - EVA
Клучни карактеристики:
  1. Достапни се различни бои,како што е црвено,сина боја,зелена и виолетова.
  2. Направено од ЕВА ПЕНА
  3. Не-токсични
  4. Издржлив
  5. Мала тежина
  6. Не-мирис
Long Future Co., Ltd.
EVA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Поставата на ЕВА, треба да знаете за највисок квалитет на Поставата на ЕВА производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)може дополнително да се придржуваат до сто-метар ролна.Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Поставата на ЕВА, треба да знаете за највисок квалитет на Поставата на ЕВА производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливиФлексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгањеРазлични големини,дебелинаОбезбедете различни густини&засилувач;цврстинаДостапни боиПрилагодувањето е добредојдено
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Поставата на ЕВА, треба да знаете за највисок квалитет на Поставата на ЕВА производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Обезбедете различни густини&цврстина.Издржлив.
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Поставата на ЕВА, треба да знаете за највисок квалитет на Поставата на ЕВА производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1mm до 80mm)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.