ЕВА душеци од пена

Long Future Co., Ltd. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на ЕВА душеци од пена. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

ЕВА душеци од пена

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • ЕВА душеци од пена - EVA
ЕВА душеци од пена
модел - EVA
Клучни карактеристики:
  1. Не-токсични&Анти-запаливи.
  2. Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.
  3. Различни големини:
    Дебелина(1 мм до 80 мм)
    Должина(Макс.2400 мм)може дополнително да се придржуваат до сто-метар ролна.
  4. Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.
  5. Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.
Long Future Co., Ltd.
EVA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на ЕВА душеци од пена по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за ЕВА душеци од пена
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливиФлексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгањеРазлични големини,дебелинаОбезбедете различни густини&засилувач;цврстинаДостапни боиПрилагодувањето е добредојдено
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на ЕВА душеци од пена по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за ЕВА душеци од пена
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Достапни се различни бои,како што е црвено,сина боја,зелена и виолетова.Направено од ЕВА ПЕНАНе-токсичниИздржливМала тежинаНе-мирис
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на ЕВА душеци од пена по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за ЕВА душеци од пена
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Обезбедете различни густини&цврстина.Издржлив.
Long Future Co., Ltd.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на ЕВА душеци од пена по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за ЕВА душеци од пена
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1mm до 80mm)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.