Лист од пена EVA

Long Future Co., Ltd. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Лист од пена EVA. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Ние сме insisit за истражување

Лист од пена EVA

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Лист од пена EVA - EVA
Лист од пена EVA
модел - EVA
Клучни карактеристики:
  1. Не-токсични&Анти-запаливи.
  2. Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.
  3. Различни големини:
    Дебелина(1mm до 80mm)
    Должина(Макс.2400 мм)
  4. Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.
  5. Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.
Long Future Co., Ltd.
EVA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Лист од пена EVAпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Лист од пена EVA од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)може дополнително да се придржуваат до сто-метар ролна.Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Лист од пена EVAпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Лист од пена EVA од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливиФлексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгањеРазлични големини,дебелинаОбезбедете различни густини&засилувач;цврстинаДостапни боиПрилагодувањето е добредојдено
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Лист од пена EVAпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Лист од пена EVA од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Достапни се различни бои,како што е црвено,сина боја,зелена и виолетова.Направено од ЕВА ПЕНАНе-токсичниИздржливМала тежинаНе-мирис
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Лист од пена EVAпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Лист од пена EVA од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Обезбедете различни густини&цврстина.Издржлив.