Листови од EVA пена

Long Future Co., Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Листови од EVA пена in Taiwan. Ние ги користиме однапред технологија да ги обработи и да се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашиот тим за истражување изгледа за иновативни идеи, прифаќа предизвици и работи на развојот на производ-потреба-базирани решенија. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на

Листови од EVA пена

ни овозможува да се гарантира целосна клиент? И задоволство.
  • Листови од EVA пена - EVA
Листови од EVA пена
модел - EVA
Клучни карактеристики:
  1. Различни големини:
    Дебелина(1 мм до 80 мм)
    Должина(Макс.2400 мм)
  2. Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.
  3. Обезбедете различни густини&цврстина.
  4. Издржлив.
Long Future Co., Ltd.
EVA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Листови од EVA пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Листови од EVA пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1 мм до 80 мм)Должина(Макс.2400 мм)може дополнително да се придржуваат до сто-метар ролна.Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Листови од EVA пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Листови од EVA пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливиФлексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгањеРазлични големини,дебелинаОбезбедете различни густини&засилувач;цврстинаДостапни боиПрилагодувањето е добредојдено
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Листови од EVA пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Листови од EVA пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Достапни се различни бои,како што е црвено,сина боја,зелена и виолетова.Направено од ЕВА ПЕНАНе-токсичниИздржливМала тежинаНе-мирис
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Листови од EVA пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Листови од EVA пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливи.Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање.Различни големини:Дебелина(1mm до 80mm)Должина(Макс.2400 мм)Достапни бои-Сите барања на клиентите од Pantone System.Исто така, снабдувајте различни густини&засилувач;цврстина.