Вметнување за чевли од пена

Taiwan производителот, снабдувачот, Long Future Co., Ltd. беше добро познат компанијата да обезбеди Вметнување за чевли од пена производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Ние сме професионални производител и извозник на

Вметнување за чевли од пена

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • Вметнување за чевли од пена - 001
Вметнување за чевли од пена
модел - 001
Клучни карактеристики:
  1. Големина: #40,44,48,52,54
    Должина(цм):27,29,31,33,34
    Дебелина:33 мм
    Цврстина:Сина-50°,Боја на ориз-60°,Зелена-70°
  2. Не-токсични,не-мирис&анти-запаливи
  3. Класа за медицински третман&засилувач;Ниска хиперсензитивност
Long Future Co., Ltd.
001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Вметнување за чевли од пена, треба да знаете за највисок квалитет на Вметнување за чевли од пена производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични&Анти-запаливиФлексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгањеРазлични големини,дебелинаОбезбедете различни густини&засилувач;цврстинаДостапни боиПрилагодувањето е добредојдено