Влошки за чевли од пена

Long Future Co., Ltd. е еден од реномирани имиња кои се вклучени во производителот на снабдувачот и извозникот на широк спектар на Влошки за чевли од пена фабрика во Taiwan, Која е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Познати по нивната точна мерења и лесно ракување, ние обезбеди за тестирање на производ на добро дефинирани параметри на квалитет, така што овие одговара да се постави индустрија норми. Ние нудиме на нашите клиенти на повеќето достапни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние ќе ви обезбедиме најдобар квалитет

Влошки за чевли од пена

и убаво услуги за сите клиенти, ние искрено се надеваме дека можеме да прават бизнис со клиенти во светот!
 • Влошки за чевли од пена - EVA
Влошки за чевли од пена
модел - EVA
Клучни карактеристики:
 1. Не-токсични&Анти-запаливи
 2. Флексибилен,Водоотпорен&засилувач;Не-лизгање
 3. Различни големини,дебелина
 4. Обезбедете различни густини&засилувач;цврстина
 5. Достапни бои
 6. Прилагодувањето е добредојдено
 7. Long Future Co., Ltd.
  EVA
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Enquiry Now
  производи Листа
  Long Future Co., Ltd.
  За да го пронајдете и купувате најдоброто Влошки за чевли од пена, треба да знаете за највисок квалитет на Влошки за чевли од пена производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
  none
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Клучни карактеристики:Големина: #40,44,48,52,54Должина(цм):27,29,31,33,34Дебелина:33 ммЦврстина:Сина-50°,Боја на ориз-60°,Зелена-70°Не-токсични,не-мирис&анти-запаливиКласа за медицински третман&засилувач;Ниска хиперсензитивност