Животни пловци

Long Future Co., Ltd. е производителот, снабдувачот и извозник на Животни пловци, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Таа е основана од страна на искусен човек со група на млади луѓе со богато искуство, страст и вера. Со години на искуство во R & D, производство и управување, имаме чувствувате опрема, напредна технологија и стручен тим да се развие, производство и продажба на високо квалитетни фино производи со конкурентна цена и верна служба. Ние секогаш тесно соработуваат со клиентите. според нивните спецификации, и ќе им помогне да се развие нивниот пазар. Нашата цел е "да победи на двете двете страни".
Опремени со high-end објекти и

Животни пловци

од високо квалификувани и искуство професионална компанија thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена. Оди напред, ние се обврзат да им дадеме на нашите најдобри во однос на вредноста и задоволството на клиентите.
  • Животни пловци - B7-50
Животни пловци
модел - B7-50
Клучни карактеристики:
  1. Големина:дебелина 7 см,внатрешен дијаметар 50 см,надворешен дијаметар 75cm
  2. Направено од ЕВА ПЕНА
  3. Не-токсични
  4. Издржлив&Мала тежина
  5. Достапен во различни бои
  6. Супериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
B7-50
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Животни пловципо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Животни пловци од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:ЕВА+Истегнете најлон+П.П.бенд+ПОММекостИздржлив
Long Future Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Животни пловципо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Животни пловци од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Големина:Д 104 см x Ш 14.5cm x H 7cmНаправено од ЕВА ПЕНАНе-ТоксичниИздржливМала тежинаДостапен во различни боиСупериорен во специфичната пловност