Пена пловка

Long Future Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Пена пловка, Нашите производи е снабден од сигурни продавачите на пазарот, кои ги користат супериорен квалитет суровина во процесот на производство. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме уред на нашите клиенти на повеќето достапни цени. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Благодарение на квалитет, овие производи се барани од целиот свет.
Нашите

Пена пловка

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.
  • Пена пловка - LB-104
Пена пловка
модел - LB-104
Клучни карактеристики:
  1. Големина:Д 104 см x Ш 14.5cm x H 7cm
  2. Направено од ЕВА ПЕНА
  3. Не-Токсични
  4. Издржлив
  5. Мала тежина
  6. Достапен во различни бои
  7. Супериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
LB-104
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Пена пловка, треба да знаете за највисок квалитет на Пена пловка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики: Големина:дебелина 7 см,внатрешен дијаметар 50 см,надворешен дијаметар 75cmНаправено од ЕВА ПЕНАНе-токсичниИздржлив&Мала тежинаДостапен во различни боиСупериорен во специфичната пловност
Long Future Co., Ltd.
Купете го најдоброто Пена пловка, треба да знаете за највисок квалитет на Пена пловка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:ЕВА+Истегнете најлон+П.П.бенд+ПОММекостИздржлив