Патосници од пена за под

Long Future Co., Ltd. интегрираше производител, снабдувач и извозник. Со нашето богато искуство и работливи и вредни членови на персоналот, можеме да исполниме различни барања од различни типови клиенти. Главно сме ангажирани во Патосници од пена за под, а нашите производи добро се продаваат во Taiwan. Вршиме строги инспекции за квалитет над секоја серија / производ. Willе се потрудиме да ви служиме и се надеваме дека ќе станеме еден од вашите пријатели и деловни партнери.
Ние производство и извоз на

Патосници од пена за под

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Патосници од пена за под - FM-2003
Патосници од пена за под
модел - FM-2003
Клучни карактеристики:
  1. Не-токсични,не-мирис&анти-запаливи.
  2. Водоотпорен&засилувач;не-лизгање.
  3. Лесно се склопува,чисти&засилувач;продавница.
  4. Достапна текстура:Слама-подлога,Слива-цвеќе,Крст-фигура,Плоштад-решетка.
  5. Достапни бои:Црвено,Сина,Зелена,Маслинесто зелена.
  6. Исклучително издржлив.
Long Future Co., Ltd.
FM-2003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Патосници од пена за под. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Патосници од пена за под кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Достапен во различни боиДостапно приспособено логоДимензија:5 mm x 192 mm x 192 mmНе-токсични&Не-мирисЛесно се чисти&засилувач;продавницаАнти-запаливиЗапознајте се со SGS,ISO
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Патосници од пена за под. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Патосници од пена за под кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични,не-мирис&анти-запаливи.Водоотпорен&засилувач;не-лизгање.Лесно се склопува,чисти&засилувач;продавница.Достапна текстура:Слама-подлога,Слива-цвеќе,Крст-фигура,Плоштад-решетка.Достапни бои:Црвено,Сино,Зелена,Маслинесто зелена.Исклучително издржлив.
Long Future Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Патосници од пена за под. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Патосници од пена за под кои нудат најдобра цена во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клучни карактеристики:Не-токсични,не-мирис&анти-запаливи.Водоотпорен&засилувач;не-лизгање.Лесно се склопува,чисти&засилувач;продавница.Достапна текстура:Слама-подлога,Слива-цвеќе,Крст-фигура,Плоштад-решетка.Достапни бои:Црвено,Сина,Зелена,Маслинесто зелена.Исклучително издржлив.