Џудо мат

Нашата компанија посветува на производство на снабдувачот, производител и извозник на Џудо мат во супериорен квалитет, но со поевтини цени, како и одлична услуга за нашите клиенти. Како и за нашите професионални знаења и добро контролирана обработка линија, Monden тим е дека ние може да ви помогне на најдобар производ со најконкурентна цена. Ние потполно сопствена фабрика и строга контрола на квалитетот systems.Good квалитет, брза испорака се загарантирани. Со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе наскоро и имаат добра соработка со вас.
Постигнување на висок задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, Гордееме на одржување на ниска цена и правење добри можности за соработка на располагање за

Џудо мат

.
  • Џудо мат - JUDO
Џудо мат
модел - JUDO
Клучни карактеристики:
  1. Запознајте се со SGS,ISO.
  2. Изработени од квалитетна EVA пена со различен дезен.
  3. Не-токсични,не-мирис&анти-запаливи.
  4. Три бои&засилувач;реверзибилна.
  5. Редовната големина е 100cm x 200cm x 6.5см(5-8 cm дебелина).
  6. Водоотпорен&засилувач;не-лизгање.
  7. Исклучително издржлив.
Long Future Co., Ltd.
JUDO
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа